Jak tworzymy nasze olejki?

Z natury prosto do butelki

Wszystkie nasze mieszanki tworzymy z terapeutycznej palety natury, a każdy olejek odgrywa w nich kluczową i aktywną rolę. Często jednak postępujemy wbrew tradycyjnym zasadom tworzenia zapachów, czyli nutom górnym, środkowym i bazowym, zamiast tego tworząc mieszanki, które naprawdę działają na całe ciało.

Każda z mieszanek olejków eterycznych ma więc swoją historię. Tworzy ją nasz Mistrz Aromaterapii, który sięga po najlepsze składniki pochodzące z całego świata. Poznaj ten niezwykły proces.

Olejek eteryczny jest “esencją” rośliny. Od rumianku, zbieranego ręcznie w Maroku, po wetiwerę, uprawianą na tropikalnych równinach Haiti i Jawy, wszystkie nasze olejki eteryczne są pozyskiwane z najlepszych składników, przy użyciu odpowiednich metod destylacji, aby zachować ich integralność i moc.

Wydestylowane, czyste olejki eteryczne podlegają rygorystycznej procedurze testowania jakości. Oceniane są przez naszego Mistrza Aromaterapii, który wącha i sam weryfikuje każdy olejek.

Nasze sekretne formuły powstają zawsze w wyniku ręcznego mieszania. Początkowo tworzy się małe mikromieszanki z kilku najważniejszych składników, aby uzyskać perfekcyjną formułę terapeutyczną. To niezbędny proces, bo jeżeli zostanie użyte za dużo lub za mało jakiegoś olejku, to zaburzy się całą równowagę kompozycji terapeutycznej i zapachowej. Stąd wiedza, praktyka i artyzm są w sercu każdej z naszych butelek.

Po stworzeniu szkieletu mieszanki, mogą być dodane pozostałe olejki eteryczne, które dopełnią formułę. Dopiero tak przygotowany olejek zostanie przelane do naszych charakterystycznych szklanych butelek oraz dodany do innych produktów pielęgnacyjnych.