Zapachy do domu

Obudź moc zapachów w swoim domu. Rozpal atmosferę lub zadbaj o błogie chwile relaksu z pomocą świec i dyfuzorów. Nasze naturalne zapachy do domu pomogą Ci nie tylko zadbać o piękną woń w pomieszczeniach. Dodatki olejków eterycznych wpłyną pozytywnie także na Twoje zdrowie! Doświadcz mocy aromaterapii w swoim domu.

Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Mieszanki
Mieszanki
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry

Bezpieczne zapachy do domu – poznaj moc natury z AromaTherapy Association

W AromaTherapy Assocation stawiamy przede wszystkim na naturę. Nasze produkty powstają z połączenia naturalnych składników. Nie dodajemy sztucznych zapachów, barwników, parabenów czy mikroplastiku, które mogą negatywnie oddziaływać na zdrowie domowników.

Oferujemy Ci wyłącznie naturalne zapachy do domu, które możesz bez stresu palić również jeśli we wnętrzu znajdują się najmłodsi. Najwyższa jakość składników, które wykorzystujemy do ich procesu tworzenia, zapewnia im niekwestionowane bezpieczeństwo stosowania.

Dbamy także o naturę – ekologiczne zapachy do domu

Naszym zdaniem piękny zapach wnętrz nie powinien wiązać się z żadnymi szkodami dla matki natury. Popularne świece, zapachowe woski czy perfumy często zawierają przeróżne chemikalia, które wydzielają w pomieszczeniu szkodliwe substancje, takie jak benzen (substancja rakotwórcza). Sztuczne dodatki z zapachów uwalniają się do środowiska, co wpływa na pogorszenie jakości powietrza.

Co więcej, świece – w tym bardzo ekskluzywne zapachy do domu – często sprzedawane są w plastikowych opakowaniach. Chyba nie musimy wpływać, jak to się ma do perspektywy zrównoważonego rozwoju.

W AromaTherapy Associates dbamy o to, by zarówno to, co jest w pojemniku, jak i to czym jest pojemnik, nie wywierało szkody dla natury. Nasze świece mają 100% wegański wosk oraz bawełniane knoty. Słoik wykonaliśmy z ceramiki, co umożliwia Ci wielokrotne wykorzystanie produktu. Możesz z pomocą wosku samodzielnie przystąpić do tworzenia nowej świecy lub po prostu wykorzystać pięknie wyglądający słoik jako doniczkę czy inną mini ozdobę w Twoim domu.

Nawet nasz dyfuzor zapachowy został zaprojektowany tak, żeby szybko się ładować i ekonomicznie rozpylać olejki eteryczne w mieszkaniu. Nie uwalnia on na raz dużej ilości zapachów do pomieszczenia, lecz miarowo wydatkuje użyte produkty, by jak najdłużej wypełniały wnętrze, co jest spójne z ideą zrównoważonego środowiska.

Zapachy do domu oparte na magii aromaterapii

Choć jesteśmy dumni z tego, że dbamy zarówno o najwyższą jakość, jak i ekologię, to czynnikiem wyróżniającym naszą markę jest doskonała znajomość aromaterapii. Każdy nasz zapach tworzymy z myślą o jego właściwościach prozdrowotnych.

Wykorzystujemy moc natury, by korzystnie wpływać na zdrowie i samopoczucie naszych klientów. Świece i dyfuzor zapachowy z naszego sklepu pozwolą Ci odkryć wyjątkową moc aromaterapii, która przeniesie Cię myślami do zupełnie innego świata.

Świece zapachowe – zdrowe zapachy do domu na każdy moment

W AromaTherapy Associates znajdziesz przeróżne świece zapachowe, które sprawdzą się niezależnie od pory roku czy Twojego nastroju. Każdy produkt został stworzony z myślą o konkretnym celu. Jeden zapach pomoże Ci się zrelaksować po ciężkim dniu w pracy, a inny zadba o radosną atmosferę i motywację do pracy z samego rana. Jak to możliwe? To moc wspomnianej wyżej aromaterapii.

Tradycyjne odświeżacze powietrza i zapachowe woski opierają się na po prostu ładnych aromatach. U nas wspomniany „ładny zapach” jest efektem ubocznym. My tworzymy kompozycje z ekstraktów roślin, które wywierają konkretny wpływ na organizm.

Przykładowo, DEEP RELAX Candle to świeca głęboko relaksująca. Jest to naprawdę trwały zapach do domu, który oprócz doskonałym aromatów zapewni Ci efekt ukojenia myśli i poprawy jakości snu. Staranne połączenie wetiwertu, rumianku i drzewa sandałowego sprawia, że poziom kortyzolu się obniża. Może być to doskonały prezent dla osoby zestresowanej, która na co dzień nie ma czasu na wizyty w SPA. Ta świeca wniesie SPA do jej domu bez konieczności gospodarowania dodatkowego czasu dla siebie.

Jeszcze inny efekt możesz uzyskać ze świecą różaną. Zawarta mieszanka geranium, róży i palmarosy działa silnie przeciwwirusowo i antybakteryjnie. Świetnie sprawdzi się w stanach przedchorobowych, gdy nie chcemy używać tabletek ze względu na potencjalne skutki uboczne.

Elektryczny zapach do domu – uwolnij moc olejków z pomocą dyfuzora

W naszej ofercie znajduje się również profesjonalny dyfuzor zapachowy, który wytworzy aromatyczną mikromgiełkę z dowolnych olejków eterycznych. Nasza marka zadbała o estetyczny design produktu i jego najwyższą funkcjonalność. Jest on niezwykle cichy. Nie musisz martwić się o to, czy nie obudzi śpiącego dziecka. W chwilę wypełni Twój dom mocą aromaterapii, lecz nie zwróci na siebie nadmiernej uwagi ani słuchu, ani wzroku. Jego ceramiczna forma doskonale sprawdzi się do większości wnętrz, a biały kolor pozostanie uniwersalny względem innym dodatków w Twoim domu.

Dyfuzor zapachowy pomoże Ci wydobyć moc olejków eterycznych, a ta jest naprawdę nieograniczona. Nasza oferta zawiera staranne kompozycje do inhalacji, które odstresują, relaksują, pobudzają czy nawet ułatwiają oddychanie. Możesz skomponować sobie pełen zestaw produktów, który będzie dokładnie spersonalizowany odnośnie do Twoich potrzeb.

Jeśli nie chcesz kupować dyfuzora, lecz marzy Ci się doznanie magii aromaterapii, to zawsze możesz wykorzystać patyczki zapachowe. Wystarczy, że dodasz olejki do wody, a następnie wstawisz do niej czyste patyczki, by piękne zapachy wypełniły wnętrze Twojego domu.

Połącz trwałe zapachy do domu z innymi produktami z naszej oferty!

Magię aromaterapii możesz poczuć w powietrzu nie tylko, gdy jesteś u siebie. Trwały zapach do domu możesz uzupełnić o szereg innych produktów o podobnym działaniu, które pozwolą Ci na poprawę nastroju gdziekolwiek będziesz.

Nasza oferta zawiera m.in. perfumy i mgiełki o niewielkiej pojemności, które świetnie sprawdzą się na co dzień do pracy. Pozwolą Ci w dowolnej chwili odczuć moc aromaterapii, gdy tylko odczujesz taką potrzebę.

Wszystkie produkty tworzymy kolekcjami, dlatego możesz skompletować odpowiadającą gamę zapachów tak, aby towarzyszyła Ci od kąpieli, przez spotkanie firmowe, aż po wieczorny relaks na kanapie.

Jak wybrać najlepsze zapachy do domu?

Nie odpowiemy Ci na to pytanie jak typowa firma, gdyż wszystkie odświeżacze powietrza i świece, które znajdziesz na naszej stronie, są tworzone z myślą o konkretnych potrzebach. Naszym zdaniem zapach powinien być wybrany w zależności od Twoich potrzeb.

Pobudzające intensywne zapachy do domu świetnie sprawdzą się, jeśli masz problem z motywacją do działania, jednak na problemy ze snem lepszym wyborem będą relaksujące nuty.

Dobierz produkt do swoich potrzeb. Zastanów się, czego najbardziej w życiu potrzebujesz Ty, lub czego potrzebujesz osoba, której zamierzasz podarować nasze produkty na prezent.

Jednego jesteśmy pewni: nasze eleganckie zapachy do domu pokocha każdy bez wyjątku, dzięki ich wysokiej jakości i doskonałej estetyce.

Kategorie produktów
Kategorie produktów
Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Mieszanki
Mieszanki
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry