De-Stress

Uwolnij się od stresu i odpręż ciało z pomocą zapachów. Naturalne olejki eteryczne De-Stress pomogą wyciszyć umysł i ukoić bolące mięśnie w każdej sytuacji.

Kategorie produktów
Kategorie produktów
Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry

Olejki eteryczne De-Stress – stworzone z myślą o Twoim spokoju

Współczesny świat jest pełen możliwości, których nie mieliśmy nigdy wcześniej w historii ludzkości, lecz jest w nim również niezliczona ilość stresorów, do których nie przywykł nasz organizm. Tempo życia ludzi jest szybsze niż zwykle – widzimy więcej, wiemy więcej i czujemy więcej, jednak to wszystko wiąże się z przeładowaniem bodźcami. Nasze umysły i ciała są zmęczone tak dużą ilością zmiennych czynników, co często prowadzi do ogólnoustrojowego wyczerpania.

Olejki eteryczne De-Stress zostały stworzone z myślą o osobach, które mają w swoim życiu wysoki poziom stresu. Są one mieszankami specyficznych zapachów, które pomogą Ci oczyścić umysł, złagodzić stres emocjonalny, a nawet uśmierzyć bóle mięśni i stawów wynikające z nadmiernego napięcia mięśniowego.

Ze względu na to, że ukojenie umysłu wymaga pobudzenia nieco innych części mózgu niż rozluźnienie mięśni, naszą gamę De-Stress podzieliliśmy na: De-Stress Mind oraz De-Stress Muscle.

De-Stress Mind – ukojenie dla umysłu

Stres jest głównym źródłem problemów w XXI wieku. To cichy zabójca, który powoli niszczy komórki Twojego ciała. Niestety we współczesnym świecie bezstresowe życie jest niemal awykonalne. Na każdym kroku słyszymy o poważnych zagrożeniach, co chwila spotykają nas jakieś nerwowe sytuacje, a brak czasu nie pozwala nam na odpowiednie rozładowanie napięcia. Produkty z gamy De-Stress Mind są nowoczesną odpowiedzią na ten problem. Ich starannie dobrane kompozycje zapachowe pomogą Ci ukoić umysł i zmniejszyć niepokój z pomocą darów natury.

W gamie De-Stress znajdziesz m.in. Odstresowujący umysł olejek do kąpieli, który zamieni zwykłą kąpiel w relaksujący rytuał SPA. Jeśli jednak masz prysznic zamiast wanny, to powinien Cię zainteresować Odstresowujący olejek pod prysznic. Oba kosmetyki sprawdzą się idealnie, gdy czujesz się wykończony/a emocjonalnie i potrzebujesz złagodzić emocjonalny stres lub niepokój.

W AromaTherapyAssocation dbamy o to, by każdy klient znalazł u nas idealny sposób na wdrożenie magii zapachów do swojego życia. Nie zawsze mamy okazję wziąć odstresowującą kąpiel lub prysznic, dlatego w gamie De-Stress Mind znajdziesz również Perfumy De-Stress w kulce i klasyczną mieszankę uspokajających olejków eterycznych. Będą one doskonałym rozwiązaniem „do torebki”.

De-Stress Muscle – ulga dla mięśni

Czasem odprężenia potrzebuje nie tylko nasz umysł, ale i ciało. Spięte mięśnie potrafią naprawdę uporczywie utrudniać normalne funkcjonowanie i tu zatacza się błędne koło – stres psychiczny powoduje napięcia mięśniowe, które ponownie powodują stres psychiczny. Jak wyjść z tej pułapki? Z pomocą gamy De-Stress Muscle.

To idealna propozycja dla osób, które odczuwają bóle mięśniowe o różnym pochodzeniu – psychicznym czy stricte fizycznym (np. po treningu). Produkty z mieszanki De-Stress Muscle pomagają usuwać kwas mlekowy (powodujący zakwasy), uśmierza bóle mięśni i stawów, a także pobudza krążenie. Znajdziesz wśród nich: Odprężający mięśnie olejek do kąpieli i Rozluźniający mięśnie olejek pod prysznic, które świetnie sprawdzą się podczas wieczornej toalety; Odstresowujący żel na zmęczone mięśnie oraz Odprężający olejek do ciała.

Mieszanki De-Stress – wysokiej jakości olejki eteryczne od AromaTherapyAssociation

W AromaTherapyAssociation na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Wszystkie nasze produkty – zarówno z gamy De-Stress, jak i z każdej innej – zawierają naturalne składniki aktywne. Ich formuły opierają się wyłącznie na tym, co najlepsze w naturze. Nie ma w nich SLS, SLES,  wazeliny, parabenów, sztucznych barwników czy olejów mineralnych. Mają proste składy, które z pewnością docenią posiadacze skóry wrażliwej.

Kupując produkt z naszej oferty, masz pewność najwyższej jakości. Możesz skompletować rutynę pielęgnacyjną, która pomoże Ci odprężyć ciało i umysł, i mieć pewność dobrego wyboru.

Kategorie produktów
Kategorie produktów
Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry