Forest Therapy

Przenieś się myślami do wysokiego iglastego lasu, w którym intensywny zapach drzew miesza się z naturalnymi aromatami natury. Mieszanki Forest Therapy pomogą Ci ponownie zjednoczyć się z naturą, nawet w centrum wielkiego miasta.

Kategorie produktów
Kategorie produktów
Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry

Mieszanki Forest Therapy – zapach natury, którego potrzebujesz na co dzień

Pamiętasz swój ostatni pobyt na łonie natury? Twój umysł w końcu odzyskał spokój, Twoje ciało było jakby miększe, bardziej zrelaksowane – tak właśnie działa na nas natura. Przebywając w naturalnym środowisku wracamy do naszego korzeni naszego pochodzenia, od którego oddala nas wielkomiejskie życie.

Kontakt z naturą jest niezbędny dla zachowania zdrowia psychicznego, ale w biegu codzienności nie mamy czasu na weekendowe wycieczki do lasu czy nad jezioro. Choć nic nie zastąpi Ci bezpośredniego kontaktu, to możesz „oszukać” swój umysł z pomocą zapachów i taką szansę zapewniają Ci mieszanki Forest Therapy.

W gamie Forest Therapy znajdziesz olejki eteryczne i kosmetyki z olejkami eterycznymi, które doskonale oddają zapachy iglastego lasu. Dzięki nim możesz ponownie poczuć się częścią natury, nawet w samym centrum metropolii.

Poczuj się częścią natur, dzięki kosmetykom z gamy Forest Therapy

W gamie Forest Therapy przygotowaliśmy różne kosmetyki, które pomogą Ci przenieść się myślami do iglastego lasu w każdej sytuacji. Leśny olejek do kąpieli oszuka Twoje zmysły podczas zwykłej kąpieli w wannie. Poczujesz się jakby stała ona wśród setek wysokich iglastych drzew delikatnie skropionych poranną rosą. Zregenerujesz swój umysł i ciało, a intensywny zapach iglaków z powodzeniem pomoże Ci oczyścić drogi oddechowe.

Gdy nie będziesz mieć chwili na relaksującą kąpiel, to ratunkiem może być Leśna mgiełka lub Perfumy wellness Leśna Terapia. Wystarczy kilka psiknięć, by rozpylić leśny zapach na całym ciele.

A jeśli nie chcesz zamieniać swoich ulubionych perfum, lecz marzy Ci się krótki aromatyczny rytuał, to pomocą będzie Leśna terapia olejek do inhalacji. Doskonale wspomaga układ oddechowy oraz regeneruje umysł i ciało.

Dlaczego Forest Therapy z AromaTherapyAssociation jest czymś, czego potrzebujesz?

W przebodźcowanym świecie potrzebujemy powrotu do natury. Niewiele produktów jest w stanie zapewnić Ci takie doznania. Wiele olejków eterycznych dostępnych na rynku jest wykonanych z dość niskiej jakości surowców, a jakość jest kluczem do prawdziwej magii zapachów.

U nas jakość jest najważniejsza. Każdy produkt z gamy Forest Therapy opiera się na tym, co najlepsze w naturze. Wykorzystujemy naturalne składniki aktywne, a formuły naszych produktów są pozbawione SLS,SLES, wazeliny, parabenów, sztucznych barwników czy olejów mineralnych.

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wysokiej jakości, co pomoże Ci poczuć się częścią natury, to kosmetyki z gamy Forest Therapy będą najlepszym wyborem.

Kategorie produktów
Kategorie produktów
Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry