Inner Strength

Masz w sobie moc, która czeka aż ją odkryjesz na nowo. Nasza gama Inner Strength doda Ci wewnętrznej siły zawsze, gdy będziesz potrzebować wsparcia, by przezwyciężyć trudne chwile.

Kategorie produktów
Kategorie produktów
Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry

Mieszanki Inner Strength – wsparcie, którego potrzebujesz

Słaby stan psychiczny potrafi całkowicie odebrać radość z codziennych przyjemności.Każdy z nas czasem przechodzi w swoim życiu ciężki okres, ale kluczem do ich pokonania jest odnalezienie w sobie wewnętrznej siły. To właśnie ona pomoże Ci podnieść się na duchu. Nie potrzebujesz motywacji od innych, gdyż masz w sobie moc i odwagę, które pomogą Ci przezwyciężyć każdy moment. Nasze mieszanki Inner Strength pomogą  Ci ją odkryć.

Inner Strength to zapachy, które podniosą Cię na duchu i wzmocnią psychicznie

Zapachy mają niesamowitą moc. Wpływają na układ limbiczny, który warunkuje regulowanie emocji, odczuwanie stresu czy wzbudzanie w sobie motywacji do działania. Mieszanki z gamy Inner Strength zawierają starannie wyselekcjonowane ekstrakty, które pomogą Ci podnieść się na duchu.

Skutecznie zmniejszają odczucie traumy, równoważą emocje, wzmacniają psychicznie i poprawiają samopoczucie. W jaki sposób tego dokonują? Aktywując odpowiednie struktury w Twoim mózgu.

Siła zapachów jest naprawdę niesamowita, a produkty z gamy Inner Strength pomogą Ci doświadczyć jej magii w trudnych sytuacjach.

Wybierz swój idealny produkt Inner Strength

W gamie Inner Strength znajdziesz 5 preparatów. Wzmacniający olejek do kąpieli będzie Twoim wsparciem podczas wieczornej lub porannej toalety. Doda Ci motywacji do dobrego rozpoczęcia dnia i przygotuje psychicznie na trudy codzienności. Jest to dobry wybór dla osób, które nie mogą sobie poradzić z traumami i urazami psychicznymi. Mieszanka zapachów zawarta w produkcie wzmacnia emocjonalnie i zmniejsza odczucie traumy.

Dobrymi produktami uzupełniającymi pielęgnację ciałą są Wzmacniający olejek do ciała oraz Odżywczy krem do ciała Wewnętrzna Siła. Mają one analogiczne działanie do olejku do kąpieli. Będą dobrym wyborem dla osób, które chcą połączyć pielęgnację skóry z dbaniem o swoje zdrowie psychiczne.

Wiemy, że nie zawsze nasi klienci mają okazję, by wziąć wzmacniającą kąpiel lub zadbać o skórę ciała, dlatego w gamie Inner Strength zawarliśmy również poręczne Perfumy Wewnętrzna Siła. To produkt idealny do torebki, który podniesie Cię na duchu podczas zmagań w pracy czy w kręgu towarzyskim.

Jakość produktów AromaTherapyAssociation pozwoli Ci naprawdę odczuć magię zapachów Inner Strength

Aromaterapia staje się coraz popularniejsza, jednak niewiele firm może pochwalić się tak wysoką jakością surowców jak AromaTherapyAssociation. Wybierając składniki do naszych produktów, kierujemy się tym, co najlepsze w naturze.

Zamiast zwykłej wody nasze produkty zawierają wodę różaną. Wzbogacane są o cenne witaminy i minerały, które pomagają zadbać odpowiednio o skórę ciała i twarzy. Nie znajdziesz w nich szkodliwych olejów mineralnych, SLS, SLES, ALS, wazeliny, parabenów, mikroplastików czy sztucznych barwników. To najwyższa jakość, która przewyższy Twoje oczekiwania.

Jeśli chcesz mieć pewność wyboru czystego i naturalnego produktu, to nasza marka jest stworzona dla Ciebie. Gwarantujemy, że żaden produkt – czy to z gamy Inner Strength, czy z jakiejkolwiek innej – nie zawiedzie Twojego zaufania. Jesteśmy tu po to, by pomóc odkryć Ci magię zapachów. To nasza misja i podchodzimy do niej poważnie, dlatego oferujemy Ci wyłącznie najwyższą jakość.

Kategorie produktów
Kategorie produktów
Doświadczenie wellbeing
Doświadczenie wellbeing
Domowa aromaterapia
Domowa aromaterapia
Rodzaj produktu
Rodzaj produktu
Rodzaj skóry
Rodzaj skóry