Zostań partnerem

Szukasz naturalnej, wegańskiej oraz przyjaznej ludziom i zwierzętom marki aromaterapeutycznej, która zadba o dobrostan (wellbeing) Twoich klientów? Poznaj ofertą produktów oraz zabiegów wellness Aromatherapy Associates.

Dołącz do wyjątkowego grona partnerów w Polsce

Dlaczego Aromatherapy Associates?

Ekspert wellbeing

Aromatherapy Associates to światowy ekspert w dziedzinie dobrego samopoczucia. Nasze olejki są ręcznie mieszane w Londynie przy użyciu tylko najlepszych najczystszych ekstraktów i naturalnych składników z całego świata. Każda mieszanka zapachowa jest unikalna i działa transformująco, zabierając Cię w zmysłową podróż, aby poprawić Twoje samopoczucie.

Zabiegi z Aromatherapy Associates
najlepsza marka aromaterapeutyczna Aromatherapy Associates

Najlepsza marka aromaterapeutyczna świata

Aż 5 razy otrzymaliśmy tytuły najlepszej marki aromaterapeutycznej świata w konkursie World Spa Awards. Z zabiegów Aromatherapy Associates korzystają klienci najbardziej luksusowych hoteli spa takich jak Mandarin Spa Oriental, Raffles, JW Marriot i wielu innych. W Polsce w współpracujmy tylko z obiektami spa, które na pierwszym miejscu stawiają dobrostan swoich gości.

Marka przyjazna ludziom i zwierzętom

Nasza marka spełnia najwyższe standardy etyczne. Zobowiązujemy się zawsze stawiać ludzi i planetę na równi z naszym sukcesem i zyskiem. Dlatego otrzymaliśmy certyfikat B Corp, który otrzymało tylko 3500 firm na świecie, a nasze produkty spełniają rygorystyczne standardy globalnego programu Leaping Bunny organizacji Cruelty Free International dbającej o dobrostan zwierząt. Kosmetyki Aromatherapy Associates są też w 100% wegańskie i wolne od jakichkolwiek parabenów, SLS oraz sztucznych barwników i zapachów.

Zostań partnerem Aromatherapy Associates

Dołącz do Aromatherapy Associates